ගොසිප්

බස් රථය ගිණි ගත්තේ බෝම්බයක් නිසාද ? දියතලාවේදී 19කට සිදුවූ අනතුරේ ජායාරූප

දියතලාව කහගොල්ල මගී බස් රථයක පිපිරුමක් ඇති වී ඇති බවත් එහි ගමන් ගත් 19 දෙනෙක් තුවාල ලබා දියතලාව මුලික රෝහලට ඇතුළත් කළ බව පොලිසිය පවසයි.පෞද්ගලික බස් රථයක මෙම පිපිරුම සිදුවී  තිබේ.

Loading...

යාපනය සිට බණ්ඩාරවෙලට පැමිණි මගීන් පිරිසක් බණ්ඩාරවෙල දී  මෙම බස් රථයට දියතලාව බලා යාමට ගොඩ වී තිබේ. දියතලාව හරහා  හෙබරව දක්වා බස්රථය ධාවනය වී තිබේ.තුවාල වී ඇත්තේ පාදවලට බවත් පිරිමි 15 ක් ද කාන්තාවක ද මේ අතර වෙති.තුවාල ලැබූ පුද්ගලයන් අතරින් 13 දෙනෙක්ම හමුදා සාමාජිකයෝ වෙති.ඔහු කියා සිටියේ ඉන් 05 දෙනෙකු යුද හමුදා සාමාජිකයින් වන අතර, 08 දෙනෙකු ගුවන් හමුදා සාමාජිකයින් බවයි.

ගින්නෙන් තුවාල ලැබූ පිරිස් දියතලාව රෝහලට ඇතුළත් කර ඇති අතර ගින්නට හේතුව මෙතෙක් අනාවරණය වී නැති බවයි පොලිස් මුලස්ථානය පවසන්නේ නමුත් මේ වන විට සමාජ ජාල මාධ්‍ය ඔස්සේ මෙය බෝම්බ පිපිරීමක් යැයි පුවත් වාර්තා වෙයි .ජායාරූප පහතින් නරඹන්න

Loading...

 

 

 

 

 

Related Posts