ඇමති ජෝන් ගේ ෆොටෝ ලීක් වුනු හැටි මෙන්න

2141

ප්‍රකට දේශපාලනඥයකුගෙ හැඩරුව තියන කෙනෙක් උපන් ඇඳුමෙන් ඉන්න මේ ඡායාරූපෙ නිසා රට පුරා එක එක කතා ගියා.ඒ අස්සෙ සමාජ ජාලා වෙබ් අඩවිවල ගිය මේ පින්තූරෙ සුලමුල හොයන්නත් සමහරු මහන්සි වුණා.ඒ ගැන කාරණා කාරණා සොයාගෙන යනකොට දැනගන්න ලැබුණෙ අපූරැ කතාවක්.

මේ පින්තූරෙ ප්‍රසිද්ධ වෙන්න හේතුව කිසියම් රෑමත් ලලනාවකගෙන් කිසියම් සේවාවක් ලබාගත්ත කෙනෙක් ඒ සේවාවට ගෙවන්න පොරොන්දු වූ මුදල නොගෙවීම නිසා උරණ වෙලා.රහසිගතව ගත්ත පින්තූරෙ ප්‍රචාරය කළා කියන එකයි ඒ කතාව.මේ කතාව සාමාන්‍ය එකක් වගේ පෙනුණට.කතාවට තටු ලැබෙන්න හේතුවූ ප්‍රසිද්ධ දේසපාලුතුමෙක්ගෙ හැඩරැව මේ පින්තූරෙ තිබුණ නිසාලු.

නමුත් සමාජ මාධ්‍ය හරහා හුවමාරු වන නිරුවත් ඡායාරූපය තමන්ගේ නොවන බව අමාත්‍ය ජෝන් අමරතුංග මහතා පවසයි.එම ඡායාරූපයේ තමන්ගේ නම ගසා නොමැති බැවින් එය පිළිගැනීමට නොහැකි බව අමාත්‍ය ජෝන් අමරතුංග මහතා වැඩි දුරටත් සඳහන් කළේය.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *